Міжнародна громадська організація


«Реформація»

Акції

Акція «ЩАСТЯ – БУТИ МАТІР’Ю!»

Акція-концерт «ЩАСТЯ – БУТИ МАТІРЮ!»

Захід присвячений святу “День матері”

Мiжнародна громадська органiзацiя «Реформацiя» при підтримці Київської обласної державної адміністрації 15 травня 2015 року о 12:00 (велика зала ОДА) провела акцію-концерт, присвячену святу День матері для матерів-героїнь, матерів, вдів та дружин воїнів АТО, героїв «Небесної сотні», багатодітних родин Київської області.

Акцію підтримали корпорація квитів «Камелія» м.Київ, «Світ поздоровлень» м.Запоріжжя, сім’ї Кобзар, Усок та інші.

Святковий концерт відкрила голова Президії МГО «Реформація» Кіслова Лілія Юріївна словами привітання та шанування усіх присутніх.

Потім голова КОДА Шандра В.М. привітав жінок зі святом і врученням почесних грамот Київської облдержадміністрації матері Героя України та матерям-волонтерам. Київська обласна рада відзначила почесними грамотами за вагомий особистий внесок декілька жінок.

МГО «Реформацiя» запросила до участі у концерті народного артиста України Гурбана Абасова, заслужену артистку України Марину Одольську, вільну птаху української естради і організатора Жіночого концертного батальйону Надію Старцеву, актора Сергія Савенкова, поетесу Анастасію Дмитрук, лауреатів і дипломантів різних конкурсів Долгодушеву Марію, Олега Малик–Малиновського, Дениса Малахова, Мікаелян Ріпсіме, Вероніку Кирпа, Руслану Лавор, Марину Яременко.

15-05_2 15-05_1

Заступник голови МГО «Реформація» Кіслов О.Г. mu legend redzen online презентував учасникам цього заходу «Програму підтримки та особистісного зростання людини» яка відповідає на основні життєві питання кожної людини, а саме: Визначення і розуміння своєї життєвої місії; Як вижити серед болю і розчарувань? Щаслива родина – міф чи реальність? Як прожити довгоі щасливо? Як стати фінансово вільним і багатим?

Ізюмінкой акції стала святкова лотерея з врученням подарунків.

Компанія СП «ПРОМЕД» запропонувала безоплатне ортодонтичне лікування дітям учасників АТО.

В своєму заключному виступу голова МГО «Реформація» Кіслова Л.Ю. підкреслила важливість та цінність праці матерів та нагадала кожному що кожна мати заслуговує шанування і особливої уваги і турботи з боку дітей та держави. buy mu legend zen buy mu legend items Ще раз привітав зі святом за допомогою волонтерів вона вручила жінкам квіти.

В кінці акції вдова героя Небесної сотні Швець Т.Г. від імені присутніх подякувала Кіслової Л.Ю.