Міжнародна громадська організація


«Реформація»

Акції

Акція «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!»

«ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!»,

святкова акція-концерт до ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

22 серпня 2015 року міжнародна громадська організація «Реформація» у залі ВЦ “Український дім» проводить акцію «Герої не вмирають!», присвячену Дню Незалежності України, для матерів, cheap mu legend redzen вдів та дружин воїнів АТО і героїв Небесної сотні.

101_1180

Акція – в пам’ять про тих хто загинув, відстоюючи демократичний вибір і конституційні принципи демократії, права і свободи людини під час «Революції гідності» і до сьогодні, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

День Незалежності України це національне свято, яке знаменує єдність, міцність волі і духу українського народу.

День Незалежності України це свято для всіх патріотів України, які знову захищають суверенітет і незалежність рідної землі, відстоюючи її територіальну цілісність і доводячи всьому світу свою незламність.

День Незалежності України це данина поваги борцям за свободу, результат становлення прекрасної країни Україна, народженої в момент заснування великої Київської держави.

День Незалежності України це наше національне свято, mu legend redzen що дає кожному жителю країни впевненість у завтрашньому дні, вільне життя в демократичному і незалежному суспільстві, можливість виховувати нове покоління в дусі традицій і поваги до предків.

Мета акції:

  1. Вшанувати матерів, вдів, дружин воїнів АТО – загиблих, що захищають батьківщину, а також героїв Небесної сотні;

  2. Об’єднати присутніх з метою вирішення та допомоги, існуючих проблем;

  3. Запропонувати допомогу та реабілітацію жінкам через участь в жіночих клубах;

  4. Виявити і долучити до цієї роботи-допомоги цим сім’ям зацікавлені особи, організації.

У програмі акції:

  1. Концерт,